Metropolis
Menu

Villa La Scala


Nowe apartamenty na Starym Mieście

ul. Krowoderska, Kraków


10 min spacerkiem na Rynek Główny
            Najnowsza inwestycja Metropolis Villa La Scala to nowoczesny czteropiętrowy budynek z garażem podziemnym. Znajdą się tam apartamenty od 26 do 65 m2.

Powstanie on w otoczeniu zieleni, istniejących kamienic i budynków pomiędzy ul. Krowoderską i ul. Łobzowską.
            Rozpoczęcie prac budowlanych będzie miało miejsce IV kwartale 2019 roku.
Projekt gwarantuje funkcjonalne rozkłady pomieszczeń,  balkony przy niemal każdym lokalu. Na parterach ogródki przynależne do mieszkań. Duże okna, które pozwolą na doskonałe doświetlenie wnętrz.

Ciekawy projekt architektoniczny zapewni wysoki standard wykończenia dzięki użyciu dobrej klasy materiałów budowlanych. Na codzienny komfort użytkowania wpłynie winda osobowa oraz miejsca postojowe (niezależne platformy postojowe) i komórki lokatorskie w garażu podziemnym.
Niepowtarzalna lokalizacja inwestycji pozwoli mieszkać w ścisłym centrum Krakowa, a jednocześnie w ciszy i oddaleniu od głównych ulic.
Nieopodal Rynku Głównego, Plant, zabytkowej zabudowy Starego Miasta, wraz z muzeami, galeriami sztuki, salami koncertowymi. Blisko kin, teatrów, kawiarni, klubów, restauracji, prestiżowych szkół i uczelni.

Każdego dnia można czerpać z kulturalnej oferty i korzystać z atrakcji Krakowa.

            Codzienne zakupy można robić na urokliwym Starym Kleparzu lub Nowym Kleparzu, gdzie zawsze są dostępne smaczne i świeże produkty.

Okolica ulicy Krowoderskiej jest świetnie skomunikowana ze wszystkimi dzielnicami Krakowa, dzięki licznym połączeniom tramwajowym i autobusowym.  Komunikacja międzymiastowa jest również na wyciągnięcie ręki (Dworzec Główny PKP, Dworzec Autobusowy, kolej na lotnisko w Balicach).

Kiedyś kamienicę przy ulicy Krowoderskiej wybrał Stanisław Wyspiański, aby zamieszkać wraz z rodziną i mieć pracownię.


Zamieszkaj i Ty!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.