Metropolis
Menu

Ludzie

Największym kapitałem jaki posiadamy jest paleta wielu atrakcyjnych nieruchomości, ale najważniejszym kapitałem jaki posiadamy to nasi ludzie. Zespół Doradców Metropolis tworzą ludzie młodzi, wykształceni, dynamiczni, angażujący się w realizowane przedsięwzięcia. Wiemy, że to od nich zależy jakość oferowanych przez naszą firmę usług. To oni dysponują wiedzą niezbędną przy podejmowaniu decyzji na rynku nieruchomości.
Sukces przedsięwzięć realizowanych przez naszych Klientów zależy od wiedzy naszych pracowników, dlatego też stworzyliśmy rozbudowany program szkoleń podnoszący ich kwalifikacje. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom rozwiązania na najwyższym poziomie.

Nasi pracownicy służą pomocą na każdym etapie budowy. Przyczyniając się do sukcesu przedsięwzięć swoich Klientów, realizują swoje cele i ambicje zawodowe.
Obustronne zadowolenie gwarantowane jest przez konsekwencję w realizacji celów,
partnerstwo w działaniu i wzajemne zaufanie.

KONSEKWENCJA - Projekty realizujemy skutecznie dzięki konsekwentnym i sprawdzonym działaniom oraz aktywnemu podejściu do sprawy. Kapitał inwestujemy w atrakcyjne i perspektywiczne nieruchomości.

PARTNERSTWO - Doradzamy klientom oferując własną wiedzę i doświadczenie - niezbędne przy podjęciu decyzji o wyborze najlepszego kredytu. Finansowy sukces osiągnięty przez naszego klienta jest jednocześnie naszym sukcesem i staramy się powielać go wielokrotnie.

ZAUFANIE - Dążymy do satysfakcji klienta oddając w jego ręce efekt wspólnej pracy opartej na wzajemnym zrozumieniu i podobnym postrzeganiu potrzeb. Sposób realizacji powierzonych nam zadań pozwala docenić profesjonalizm i zdecydować się na dalszą korzystną współpracę.